1SMC90CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1SMC90CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1982706
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 10.3A 115.5V 146V 5uA 90V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS