CTH7RF-121K
MFR.Part #
CTH7RF-121K
JLCPCB Part #
C5634432
Package
Plugin,D=7.6mm
Description
1.1A 120uH 280mΩ 510mA ±10% 插件,D=7.6mm Power Inductors ROHS