CTSQ2418F-360-802-_
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTSQ2418F-360-802-_
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 1kV、1.5kV 2 3.6A 8mH@1kHz - Common Mode Filters ROHS