CTRFB0810F-330K
MFR.Part #
CTRFB0810F-330K
JLCPCB Part #
C6490776
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
2.4A 33uH 75mΩ ±10% Plugin,D=9.5mm Power Inductors ROHS