CTP1330F-563K
MFR.Part #
CTP1330F-563K
JLCPCB Part #
C5634977
Package
SMD,7.9x3.3mm
Description
216mA 56uH 900mΩ ±10% SMD,7.9x3.3mm Power Inductors ROHS