CTP1330F-473K
MFR.Part #
CTP1330F-473K
JLCPCB Part #
C5973792
Package
SMD,7.9x3.3mm
Description
246mA 47uH 792mΩ ±10% SMD,7.9x3.3mm Power Inductors ROHS