CTP1330F-183K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTP1330F-183K
JLCPCB Part #
C5603601
Package
SMD,7.9x3.3mm
Description
18uH 328mΩ 420mA ±10% SMD,7.9x3.3mm Power Inductors ROHS