CT0402CSF-8N7J
MFR.Part #
CT0402CSF-8N7J
JLCPCB Part #
C5580021
Package
SMD,1x0.7mm
Description
200mΩ 4.1GHz 8.7nH ±5% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS