CTP1330F-122K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTP1330F-122K
JLCPCB Part #
C5634973
Package
SMD,7.9x3.3mm
Description
1.2uH 1.4A 41mΩ ±10% SMD,7.9x3.3mm Power Inductors ROHS