CTLL1005SF-10NJ
MFR.Part #
CTLL1005SF-10NJ
JLCPCB Part #
C5973527
Package
0402
Description
10nH 3.2GHz 300mA 400mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS