CTML0603F-2R7K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTML0603F-2R7K
JLCPCB Part #
C7116129
Package
0603
Description
1.3Ω 15mA 2.7uH 35@10MHz 45MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS