CTML0603F-2R2K
MFR.Part #
CTML0603F-2R2K
JLCPCB Part #
C5634834
Description
1.1Ω 15mA 2.2uH 35@10MHz 50MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS