CTML0603F-2R7M
MFR.Part #
CTML0603F-2R7M
JLCPCB Part #
C6145781
Package
0603
Description
1.3Ω 15mA 2.7uH 35@10MHz 45MHz ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS