CTLL1608F-3N9S
MFR.Part #
CTLL1608F-3N9S
JLCPCB Part #
C7116852
Package
0603
Description
250mΩ 3.9nH 300mA 32@800MHz 5.6GHz 0603 Inductors (SMD) ROHS