CTCH855F-271K
MFR.Part #
CTCH855F-271K
JLCPCB Part #
C5603522
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.28Ω 270uH 490mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS