CTLL1608F-2N2S
MFR.Part #
CTLL1608F-2N2S
JLCPCB Part #
C7116847
Package
0603
Description
160mΩ 2.2nH 300mA 34@800MHz 6GHz 0603 Inductors (SMD) ROHS