CTVF-0-181K-05
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTVF-0-181K-05
JLCPCB Part #
C6162155
Package
Plugin,D=15.2mm
Description
110mΩ 180uH 3.3A ±10% Plugin,D=15.2mm Power Inductors ROHS