CTH8RF-331K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTH8RF-331K
JLCPCB Part #
C5973418
Package
Plugin,D=11.9mm
Description
1.5A 210mΩ 330uH ±10% Plugin,D=11.9mm Power Inductors ROHS