CBRLDSH2-100 TR13 PBFREE
- MFR.Part #
- CBRLDSH2-100 TR13 PBFREE
- JLCPCB Part #
- C17494669
- Description
- -55℃~+125℃@(Tj) 100V 2A 4uA@100V 50A 840mV@2A Single-Phase Rectifier SMD-4P Bridge Rectifiers ROHS