CTH8RF-333K
MFR.Part #
CTH8RF-333K
JLCPCB Part #
C5603977
Package
Plugin,D=11.9mm
Description
100mA 150mA 27Ω 33mH ±10% 插件,D=11.9mm Power Inductors ROHS