CTH7RF-331K
MFR.Part #
CTH7RF-331K
JLCPCB Part #
C5579671
Package
Plugin,D=7.6mm
Description
330uH 400mA 670mΩ 700mA ±10% 插件,D=7.6mm Power Inductors ROHS