CTH6EF-3R9K
MFR.Part #
CTH6EF-3R9K
JLCPCB Part #
C17368002
Package
Plugin,D4.1xL12.7mm
Description
1.5A 1.8A 100MHz 3.9uH 60mΩ ±10% 插件,D4.1xL12.7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS