CTH6EF-221K
MFR.Part #
CTH6EF-221K
JLCPCB Part #
C17493208
Description
1.9Ω 2.3MHz 200mA 220uH 320mA ±10% 插件,D4.1xL12.7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS