CTH6EF-3R3K
MFR.Part #
CTH6EF-3R3K
JLCPCB Part #
C17443616
Description
1.7A 1.9A 110MHz 3.3uH 50mΩ ±10% 插件,D4.1xL12.7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS