CTDR6F-6R8M
MFR.Part #
CTDR6F-6R8M
JLCPCB Part #
C5634288
Package
Plugin,D=50.8mm
Description
103.8A 35A 3mΩ 6.8uH ±20% 插件,D=50.8mm Power Inductors ROHS