CTDR6F-393K
MFR.Part #
CTDR6F-393K
JLCPCB Part #
C6161734
Package
Plugin,D=50.8mm
Description
1.4A 1.4A 39mH 5.56Ω ±10% Plugin,D=50.8mm Power Inductors ROHS