CTDR5F-6R8M
MFR.Part #
CTDR5F-6R8M
JLCPCB Part #
C6161730
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
35A 3mΩ 6.8uH 87A ±20% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS