CTDR5F-2R2M
MFR.Part #
CTDR5F-2R2M
JLCPCB Part #
C6538619
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
155A 2.2uH 2mΩ 35A ±20% 插件,D=38.1mm Power Inductors ROHS