CTDR4F-820K
MFR.Part #
CTDR4F-820K
JLCPCB Part #
C5634259
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
14.4A 23mΩ 82uH ±10% 插件,D=38.1mm Power Inductors ROHS