PT250R-1500HM
MFR.Part #
PT250R-1500HM
JLCPCB Part #
C17474346
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
250uH 6.1A 80mΩ ±15% 插件,D=38.1mm Power Inductors ROHS