CTCH895F-101K
MFR.Part #
CTCH895F-101K
JLCPCB Part #
C6538534
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
100uH 190mΩ 900mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS