CTDR3F-1R5M
MFR.Part #
CTDR3F-1R5M
JLCPCB Part #
C5973313
Package
Plugin,D=28mm
Description
1.5uH 21A 3mΩ ±20% Plugin,D=28mm Power Inductors ROHS