CTVF-0-271K-10
MFR.Part #
CTVF-0-271K-10
JLCPCB Part #
C5580002
Package
Plugin,D=28mm
Description
160mΩ 270uH 3.6A ±10% 插件,D=28mm Power Inductors ROHS