CTDR3F-1R0M
MFR.Part #
CTDR3F-1R0M
JLCPCB Part #
C7234056
Package
Plugin,D=28mm
Description
1uH 21A 3mΩ ±20% 插件,D=28mm Power Inductors ROHS