CTVF-0-391K-05
MFR.Part #
CTVF-0-391K-05
JLCPCB Part #
C5607756
Package
Plugin,D=28mm
Description
190mΩ 3.1A 390uH ±10% 插件,D=28mm Power Inductors ROHS