CTCH875F-222K
MFR.Part #
CTCH875F-222K
JLCPCB Part #
C6161645
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
180mA 2.2mH 6.25Ω ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS