CTCH895F-271K
MFR.Part #
CTCH895F-271K
JLCPCB Part #
C5635478
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
270uH 530mΩ 570mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS