CTCH895F-273K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCH895F-273K
JLCPCB Part #
C6146290
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
27mH 52mA 55.7Ω ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS