CTCH895F-220K
MFR.Part #
CTCH895F-220K
JLCPCB Part #
C5973249
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.7A 22uH 60mΩ ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS