CTTF0201HCF-1N2S
MFR.Part #
CTTF0201HCF-1N2S
JLCPCB Part #
C5580310
Package
0201
Description
1.2nH 10@500MHz 150mΩ 600mA 6GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS