CTCH855F-821K
MFR.Part #
CTCH855F-821K
JLCPCB Part #
C7233986
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
3.82Ω 310mA 820uH ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS