CTCH875F-150K
MFR.Part #
CTCH875F-150K
JLCPCB Part #
C6538528
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
15uH 2.2A 70mΩ ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS