1SMC33CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1SMC33CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1976362
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 28.1A@10/1000us 33V 42.2V 53.3V 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS