CTLQ1206NF-180K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTLQ1206NF-180K
JLCPCB Part #
C5973574
Package
1206
Description
18uH 4.42Ω 85mA ±10% 1206 Power Inductors ROHS