CT0201HQF-3N3B
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CT0201HQF-3N3B
JLCPCB Part #
C5579968
Package
0201
Description
280mΩ 3.3nH 8.6GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS