CTCH855F-152K
MFR.Part #
CTCH855F-152K
JLCPCB Part #
C6538526
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.5mH 210mA 7.15Ω ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS