3SMC170CA TR13 PBFREE
MFR.Part #
3SMC170CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1984163
Description
-65℃~+150℃ 11A@10/1000us 170V 217.5V 275V 3kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS