CTCH855F-182K
MFR.Part #
CTCH855F-182K
JLCPCB Part #
C5603519
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.8mH 200mA 8.26Ω ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS