CTH8VF-3R9K
MFR.Part #
CTH8VF-3R9K
JLCPCB Part #
C17209693
Description
10mΩ 15A 3.9uH 34MHz 4A ±10% Plugin,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS