CTCH114F-8R8M
MFR.Part #
CTCH114F-8R8M
JLCPCB Part #
C6538518
Package
Plugin,D=10mm
Description
30mΩ 4.1A 8.8uH ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS